ZŁOMOWANIE POJAZDÓW W ZAMBROWIE, ŁOMŻY, WYSOKIEM, SZUMOWIE, KOŁAKACH, RUTKACH, CZYŻEWIE

Świadczymy usługi złomowania pojazdów w miejscowościach:

– Zambrów i powiat zambrowski: Szumowo, Kołaki Kościelne, Rutki Kossaki

– Łomża

– Wysokie Mazowieckie

– Czyżew

Profesjonalna kadra oraz nowoczesny sprzęt to nasze atuty. Jesteśmy sprawdzonym partnerem w tym biznesie.

Zadzwoń, ustal warunki.

złomowanie pojazdów

Złomowanie pojazdów w Zambrowie

Nasza Firma Żebrowski świadczy profesjonalne usługi z zakresu złomowania pojazdów w Zambrowie oraz dysponuje stacją demontażu pojazdów. Do każdego klienta podchodzimy indywidualnie, dbając o wszelkie szczegóły usługi, począwszy od demontażu po złomowanie. Z nami możecie Państwo być pewni nienagannej pracy, jak i całego jej przebiegu przy użyciu najnowocześniejszych technologii. Nasze usługi są w pełni bezpieczne oraz przyczyniają się, do ekologicznego dbania o naszą Ziemię. Złomując samochody, nie narażamy naszej planety na miejsca obciążone niszczejącymi wrakami aut, które niekorzystnie wpływają na cały system ekologiczny. Pragniemy zaznaczyć, że działamy w pełni legalnie. Posiadamy upoważnienie, które uprawnia nas do demontażu pojazdów oraz wydawania zaświadczeń dla klientów, do wyrejestrowania ich w wydziale komunikacji. Z nami bezpiecznie zezłomujesz swój pojazd.

Stacja demontażu pojazdów w Zambrowie – Żebrowski

Auta, które trafiają do nas z przeznaczeniem na auto-kasację, w pierwszej kolejności rozbierane są na części pierwsze. Demontaż zaczyna się w momencie pomiaru masy pojazdu, jak i usunięcia poduszki powietrznej. Następnie musimy pozbyć się paliwa, jak i płynów eksploatacyjnych. Oczyszczenie układu klimatyzacyjnego odgrywa tutaj również bardzo ważną rolę. Kolejny etapem jest wymontowanie akumulatora, katalizatora spalin, filtr oleju, kolejno wyjmujemy opony, szyby oraz wszystkie przedmioty wyposażenia. Wszystkie części, jakie możemy jeszcze spożytkować jak lampy, amortyzatory, skrzynie biegów, alternatory, rozruszniki, błotniki, maski, zderzaki, drzwi, klapy oraz wszelkie inne części, jakie pozostały.

Jakie auta trafiają do stacji demontażu pojazdów?

Samochody, jakie trafiają do stacji demontażu pojazdów, są przede wszystkim stare, powypadkowe, zniszczone, a niektóre uległy spaleniu. Inne znów są skorodowane lub też niecieszące się zbytnią popularnością. Powodów złomowania pojazdów może być wiele. Trafiają tutaj pojazdy wszelkiego rodzaju jak auta osobowe, ciężarowe, dostawcze, autobusy, motocykle, quady, przyczepy rolnicze, ciągniki, campingi, naczepy czy auta uprzywilejowane.